Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eva Thonhauserová
27. apríla 2024, 8:21
Čas čítania 0:27

AKTUÁLNE: V byte pri Malackách nahlásili 4 pobodaných ľudí, sú medzi nimi aj deti, jedna osoba neprežila

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

O správe informovalo Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby.

V bytovom dome v Rohožníku v okrese Malacky nahlásili bodné poranenia u viacerých osôb. Jeden muž je mŕtvy. Zranenú ženu a maloletých pacientov transportovali do nemocnice. Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby (OSZZS) SR o tom informovalo na sociálnej sieti.

 
„OSZZS SR vyslalo ambulancie rýchlej lekárskej pomoci a rýchlej zdravotnej pomoci do bytového domu v okrese Malacky, odkiaľ boli nahlásené bodné poranenia u viacerých osôb. Po príchode na miesto udalosti lekár musel konštatovať úmrtie u muža,“ priblížili záchranári.


Policajti bratislavskej krajskej kriminálky v súčasnosti preverujú okolnosti nálezu tela muža a zranenej ženy v jednom z bytov na Školskom námestí v Rohožníku. „Bližšie informácie poskytneme, keď to situácia vo vyšetrovaní umožní,“ uviedla polícia na sociálnej sieti.

Domov
Zdieľať
Diskusia