Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Aneta Gospičová
18. júna 2024 o 10:35
Čas čítania 0:35

Na Slovensku končí sieť čerpacích staníc. Prevádzky prevzal jeden z gigantov na trhu

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Čo sa deje: Slováci po novom nenatankujú na čerpacích staniciach Benzinol.

  • Čerpacie stanice Benzinol prevzala spoločnosť OMV Slovensko.
  • Benzínky tak prejdú rekonštrukciou, zákazníkom ponúknu vynovené priestory a bohatšiu ponuku služieb.
  • Benzinol na Slovensku prevádzkoval 27 čerpacích staníc najmä na západnom a strednom Slovensku.

Prečo je to dôležité: OMV má na trhu silnú pozíciu a vysokú dôveryhodnosť medzi zákazníkmi. Prevzatie čerpacích staníc Benzinol môže zvýšiť dôveru zákazníkov v kvalitu a spoľahlivosť poskytovaných služieb.

Citát: „Využili sme príležitosť a prijali ponuku Benzinolu. Zvýšime dostupnosť kvalitných služieb poskytovaných v sieti čerpacích staníc OMV. Tešíme sa, že v našich nových prevádzkach privítame nových zákazníkov a poskytneme im všetko, čo na cestách potrebujú,“ povedala Miriam Fellingerová, retail manažérka OMV Slovensko.

Širší kontext: OMV potvrdí s novými stanicami Benzinolu pozíciu dvojky na trhu s pohonnými látkami. Prvú čerpačku prerobili na Jakubskej ceste v Banskej Bystrici. Spoločnosť má na Slovensku prvenstvo v počte vysokorýchlostných nabíjačiek na elektromobily. Do konca roka 2025 by ich malo byť dostupných až 60.

Domov
Zdieľať
Diskusia