Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eva Thonhauserová
3. januára 2024, 8:08
Čas čítania 0:36

Desaťtisíce Slovákov prídu o aplikáciu Whatsapp. Zverejnili zoznamy telefónov, na ktorých už nové aktualizácie nebudú fungovať

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Medzi mobilmi, ktoré Whatsapp už nebudú podporovať, sa nachádzajú aj značky Apple, Samsung či Sony.

Aplikácia Whatsapp prestane fungovať v priebehu roka 2024 na starších typoch mobilov so systémom Android 5.0 aj iOS 12, informuje portál Marca.com.

Whatsapp prestane podporovať mnohé typy telefónov, pretože ich systém je už zastaraný, a tak na ňom nebude dostupná aktualizovaná verzia aplikácie. Po aktualizácii už nebude možné používať Whatsapp vôbec. Portál marca.com zverejnil zoznam mobilov, na ktorých už bude pre používateľov problém každá ďalšia aktualizácia aplikácie. 

4. januára 2024, 10:11 Čas čítania 0:34 Mnohí Slováci majú do 31. januára dôležitú povinnosť. Pri jej nesplnení hrozia vysoké pokuty Mnohí Slováci majú do 31. januára dôležitú povinnosť. Pri jej nesplnení hrozia vysoké pokuty

Apple

  • akýkoľvek iPhone pred sériou 6 (vrátane iPhonu 6S, 6S Plus a SE) 

Archos

  • Archos 53 Platinum

Huawei

  • modely Ascend D2, Ascend G740 a Ascend Mate

Lenovo

  • Lenovo A820

LG

  • modely LG Enact a LG Lucid 2 a niekoľko zariadení radu Optimus (L3 II Dual, L5 II, F5, L3 II, L7II, L5 Dual, L7 Dual, F3, F3Q, L2 II, L4 II, F6 a F7)

Samsung

  • Galaxy Ace 2, Galaxy Core, Galaxy S3 mini, Galaxy Trend II, Galaxy X cover 2 a Galaxy Trend Lite

Sony

  • Sony Xperia M
Ilustračné foto: aplikácia Whatsapp.
Ilustračné foto: aplikácia Whatsapp. Zdroj: foto.wuestenigel.com/Marco Verch
Domov
Zdieľať
Diskusia