Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Aneta Gospičová
15. mája 2023, 18:55
Čas čítania 0:29

Na sídlisku v Nitre prepadol 13-ročný agresor iba o rok mladšieho chlapca. Vytiahol naňho nožík, nešetril ani vyhrážkami

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia vyzýva všetkých, ktorí žijú na sídlisku Klokočina v Nitre, aby podozrenia z protiprávneho konania oznámili polícii.

Polícia Slovenskej republiky informovala o incidente, ktorý sa stal na nitrianskom sídlisku Klokočina. Trinásťročný chlapec tam vytiahol nôž na dvanásťročného so slovnými vyhrážkami, že „bude horšie“. 

Polícia ihneď spustila vyšetrovanie a podozrivé osoby aj svedkov tohto incidentu predvolala na výsluch. Netrvalo dlho, kým sa policajtom podarilo čin objasniť.

Vzhľadom na to, že podozrivá osoba nie je trestne zodpovedná, pretože zatiaľ nedovŕšila 14 rokov, bolo trestné stíhanie odložené. Ak by chlapec bol trestne zodpovedný, hrozil by mu trest odňatia slobody na 7 až 12 rokov.

„Žiadne iné oznámenia sme z nitrianskeho sídliska Klokočina, kde ku skutku došlo, a jeho okolia neprijali ani ako priestupok, ani ako trestné oznámenie,“ informuje polícia, ktorá zároveň vyzýva miestnych obyvateľov, aby pri akomkoľvek podozrení z protiprávneho konania neváhali zavolať na políciu. 

Domov
Zdieľať
Diskusia