Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
28. novembra 2023, 15:29
Čas čítania 0:30

Zákazníčka si kúpila sendvič za 6 500 eur. Pri platení prepitného spravila obrovskú chybu

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Peniaze sa snažila dostať späť celý mesiac.

Zákazníčka z Atlanty si v reštaurácii Subway, ktorá predáva bagety a sendviče, kúpila ten najdrahší sendvič v živote. Na termináli zapísala do kolónky prepitného svoje telefónne číslo a za sendvič zaplatila takmer 6 500 eur. Podľa jej slov obsluha prepla políčko na displeji práve v tej chvíli, keď zadávala svoje číslo telefónu, píše nemecký denník Bild.

„Viem presne, koľko tu bežne stojí sendvič. Je to 7,54 dolára (6,89 eura). To som si mohla zaletieť na sendvič do Talianska. Bože, ako sa toto mohlo stať?“ povedala zákazníčka reštaurácie.

Žena sa snažila dostať späť svoje peniaze celý mesiac. „Je to neuveriteľné. Každý, kto sa na to pozrie, musí vedieť, že ide o omyl,“ vyjadrila sa. Reťazec jej vraj oznámil, že jej vrátia všetky peniaze, až keď sa celá kauza začala medializovať.

sendvič
Zdroj: Unsplash/Eaters Collective
Domov
Zdieľať
Diskusia