Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Nina Miščíová
14. mája 2024, 19:20
Čas čítania 0:41

Huliak nevníma fotku so zastreleným medveďom ako problém. Hojsík ho v relácii Face to Face nazval „vulgárnym a prízemným človekom“

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené
Toto je video iba pre predplatiteľov
môžeš sledovať všetko bez obmedzení
Pridaj sa k predplatiteľom
alebo Odomkni video cez SMS
Pošli SMS na 8877 s textom CLANOK 159786 a dočítaj tento článok.
Cena SMS za otvorenie článku je 3,50 € s DPH. Ako to funguje?
Dočítaj článok do konca za SMS v hodnote 3,50€. Ako to funguje?
POSLAŤ SMS
Čítaj články bez obmedzení celý mesiac - predplatné len za 1,50€ navyše v porovnaní s jedným článkom. Ako to funguje?
POSLAŤ SMS
Čítaj bez obmedzení celý mesiac. Stačí poslať SMS (za 5€). Ako to funguje?
POSLAŤ SMS

Do diskusnej relácie Face to Face prijali pozvanie poslanec Rudolf Huliak (SNS) a poslanec Európskeho parlamentu Martin Hojsík (Progresívne Slovensko).

Do relácie Face to Face s Adelom Ghannamom prijali pozvanie poslanec Európskeho parlamentu Martin Hojsík (Progresívne Slovensko) a poslanec NR SR Rudolf Huliak (SNS). V rozhovore prebrali voľby do Európskeho parlamentu, stav našich lesov, prijatie Green Dealu, ale aj otázku strieľania medveďov na Slovensku.

V relácii politici prebrali aj zverejnenie kontroverznej fotografie zastreleného medveďa na facebookovom profile SNS, v čom však poslanec Huliak nevidel žiaden problém. Na otázku moderátora, či zverejnením neporušil kódex, ktorý zakazuje zverejnenie usmrtených zvierat, argumentoval, že fotografiu zverejnil správca stránky, nie on sám.


Politici sa nezhodli ako na téme odstrelu medveďov, tak ani na európskom Green Deale. Europoslanec Martin Hojsík vníma prijatie Green Dealu ako víziu prosperity, pričom sa opieral o vyjadrenia odbornej verejnosti. „Ja už keď počujem ‚odborný názor‘, mne je na vracanie,“ komentoval jeho slová poslanec Huliak.

Domov
Zdieľať
Diskusia