Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Samuel Valent
20. januára 2024, 12:16
Čas čítania 0:28

VIDEO: Takto vyzeral pád Petry Vlhovej. Vytočilo jej nohu a priľahla si vnútornú lyžu, v Jasnej zavládlo hrobové ticho

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Sleduj moment, keď celá Jasná stíchla.

Petra Vlhová dnes nedokončila obrovský slalom Svetového pohára v Jasnej po tom, čo nešťastne spadla už v hornej časti trate. Na záberoch, ktoré odvysielala televízia Joj Šport, vidno celý moment pádu slovenskej lyžiarky, ako aj promptný príchod záchranárov. Po páde na istú chvíľu zavládlo v Jasnej hrobové ticho.

Po páde ležala na svahu niekoľko minút, kým po ňu prišli záchranári, ktorí ju neskôr vrtuľníkom transportovali do nemocnice. Aktuálne sa nachádza v stabilizovanom stave, má poranenú pravú nohu a čakajú ju vyšetrenia. 

„Priľahla si vnútornú lyžu, trošku jej tam vytočilo nohu, dúfajme, že jej to nespôsobilo žiadne natiahnutie,“ povedal expert Joj Športu Martin Hyška. Podmienky v Jasnej sú dnes pre slalomárky pomerne dosť náročné. Spolu s Vlhovou preteky nedokončilo niekoľko ďalších lyžiarok.

Domov
Zdieľať
Diskusia