Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Radka Klučárová
21. apríla 2023, 9:31
Čas čítania 0:34

Instagram prichádza so zásadnou novinkou pre všetkých. Zjednoduší nám život

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Doposiaľ umožňovali pridať iba jeden odkaz.

Instagram prichádza s novinkou. Po rokoch prejde výraznou aktualizáciou funkcia „link v bio“ na pridávanie hypertextových odkazov. Používatelia tak po novom budú môcť pridávať až päť odkazov do popisu profilu súčasne, informuje portál The Verge. 

Doposiaľ táto funkcia umožňovala pridať iba jeden odkaz. Po jej aktualizácii a zmene volali používatelia dlhé roky. Generálny riaditeľ spoločnosti Meta Mark Zuckerberg novinku označil za „pravdepodobne jednu z najžiadanejších funkcií, ktoré sme mali.“

Na rozdiel od Facebooku Instagram neumožňuje pridanie odkazu priamo do popisu príspevkov. Pred časom nastala zmena v pridávaní odkazov do 24-hodinových instagramových príbehov, a to prostredníctvom nálepky. Dlhodobé ukladanie viacerých odkazov však spôsobovalo problémy tvorcom a firmám, ktoré svoju prácu na tejto platforme prezentujú. 

Ani táto funkcia zatiaľ nie je dokonalá. Bezprostredne po návšteve profilu sa používateľom zobrazí iba prvý odkaz. Na to, aby sa dostali aj k ostatným, sa musia preklikať cez tlačidlo „viac“. 

Refresher, Instagram, bio, odkazy
Zdroj: Refresher
Domov
Zdieľať
Diskusia