Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Samuel Valent
15. decembra 2023, 17:19
Čas čítania 0:32

VIDEO: Jeden z členov obecného zastupiteľstva na Ukrajine hodil na kolegov granáty, celý šokujúci incident zachytila kamera

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Podľa miestnej polície zranenia utrpelo 26 ľudí, z ktorých šiesti sú vo vážnom stave.

Člen obecného zastupiteľstva v západoukrajinskej obci Kerecky hodil v piatok počas rokovania zastupiteľstva granáty na svojich kolegov. Pri incidente utrpelo zranenie 26 ľudí. 

Na videu zverejnenom na sociálnych sieťach vidieť, ako muž oblečený v čiernom vkročí do dverí miestnosti počas búrlivej diskusie medzi členmi zastupiteľstva. Následne z vreciek vyberie tri granáty, odistí ich a pustí na zem, čo v miestnosti spustí krik.

„Zranenia utrpelo 26 ľudí, z ktorých šiesti sú vo vážnom stave,“ uviedla miestna polícia vo vyhlásení. Dodala, že záchranári sa snažia resuscitovať muža, ktorý granáty hodil. Vzhľadom na prebiehajúcu vojnu s Ruskom má v súčasnosti prístup k zbraniam mnoho Ukrajincov, píše AFP.

Obec Kerecky leží v Zakarpatskej oblasti východne od Mukačeva.

Domov
Zdieľať
Diskusia