Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
23. februára 2024, 15:53
Čas čítania 0:29

Prvé kolo prezidentských volieb by vo februári vyhral P. Pellegrini

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Vyplýva to z výsledkov prieskumu agentúry Ipsos pre Denník N, ktorý bol realizovaný od 16. do 21. februára.

Prvé kolo prezidentských volieb by vo februári vyhral Peter Pellegrini, ktorý by dostal 42 percent hlasov. Do druhého kola by sa takmer s istotou dostal s Ivanom Korčokom. Vyplýva to z výsledkov prieskumu agentúry Ipsos pre Denník N, ktorý bol realizovaný od 16. do 21. februára.


V prvom kole volieb by na druhom mieste skončil Korčok, ktorého by volilo 36,3 percenta opýtaných. Za ním by nasledovali Štefan Harabin (8,5 percenta), Igor Matovič a Ján Kubiš (obaja 3,4 percenta), Krisztián Forró (3 percentá), Marian Kotleba (1,7 percenta), Patrik Dubovský (1,3 percenta), Andrej Danko (1,1 percenta) a Milan Náhlik (0,3 percenta).

Z výsledkov prieskumu vyplýva, že Pellegrini by vyhral aj druhé kolo prezidentských volieb. Volilo by ho 53,8 percenta respondentov, zatiaľ čo Korčoka 46,2 percenta.

Domov
Zdieľať
Diskusia