Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
24. februára 2024, 15:41
Čas čítania 0:34

VIDEO: Ruská polícia odvliekla z protestov novinárov. Pred Kremľom zadržali niekoľko ľudí

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Na proteste manželiek vojakov bojujúcich na Ukrajine zatkli štyroch ľudí.

Ruská polícia v sobotu pred Kremľom zadržala najmenej štyroch ľudí vrátane reportérov na proteste manželiek zmobilizovaných vojakov bojujúcich na Ukrajine. Video zverejnené nezávislým médiom SOTA na Telegrame ukazuje, ako polícia zadržala dvoch ľudí v žltých vestách s nápisom „Press“ a dvoch ďalších.

Väčšina ľudí v uliciach Moskvy povedala agentúre AFP, že podporuje vojakov bojujúcich na Ukrajine. „Som hrdá na našich mužov,“ povedala 27-ročná Nadežda, environmentálna inžinierka. „Samozrejme, že sa o nich bojím, ale je príjemný pocit, že sa im darí skvele, bojujú za našu krajinu,“ dodala.

Jeden z mála, kto vyslovil alternatívny názor, bol Konstantin, učiteľ herectva pracujúci ako čašník: „Som proti akejkoľvek vojne. Prešli dva roky a štve ma, že ľudia sa nevedia medzi sebou rozprávať a sú stále vo vojne.“

Domov
Zdieľať
Diskusia