Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Samuel Valent Karolína Fejtová
25. februára 2024, 10:46
Čas čítania 0:41

VIDEO: Muž z Česka sa vyhrážal, že bude strieľať do matiek a detí. Táto civilizácia má vymiznúť, vyhlásil

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Na sociálnej sieti polícia zverejnila video so zábermi zo zadržania muža.

Polícia ČR na sociálnej sieti Facebook zaznamenala niekoľko príspevkov, v ktorých sa narkoman z Česka vyhrážal zabíjaním. Vo štvrtok 22. februára ho kriminalisti spoločne so zásahovou jednotkou zadržali v byte v severnom Plzensku.

Na sociálnej sieti sa obvinený vyhrážal bezhlavým strieľaním. V jeho slovách zaznelo, že bude strieľať aj do detí a matiek, pretože podľa neho má táto civilizácia vymiznúť. Vo svojich statusoch o sebe hovoril ako o narkomanovi, ktorý už nemá čo stratiť.

Našli u neho granátomet

Pôvodne bol muž podozrivý zo spáchania prečinu násilia voči skupine obyvateľov a jednotlivcovi. Bol podozrivý aj z prečinu šírenia poplašnej správy. Počas domovej prehliadky u neho však polícia našla muníciu a granátomet. Obvinili aj z prečinu nedovoleného ozbrojovania.

Polícia ČR na platforme X uviedla, že bude dávať podnet na to, aby šiel obvinený do väzby. Na sociálnej sieti zároveň zdieľala video so zábermi zo zadržania muža.

Domov
Zdieľať
Diskusia