Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eva Thonhauserová
14. apríla 2024, 19:03
Čas čítania 0:40

Na verejnosť unikli citlivé zábery španielskeho politika. Nahý na podlahe konzumoval vlastné výkaly

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Daniel Barrio pracoval ako vedúci oddelenia pre mládež, deti a rodinu. Po škandále musel odstúpiť z funkcie.

Španielsky politik Daniel Gómez del Barrio odstúpil zo svojej funkcie mestského radcu, na verejnosť totiž unikli videá a fotografie zachytávajúce, ako konzumuje vlastné výkaly a ponúka sa ako „sexuálny otrok“. O správe informuje zahraničný portál Latestly.com

Na uniknutých fotografiách a videách sa Barrio objavuje nahý na podlahe a konzumuje vlastné výkaly. Španielske správy tvrdia, že politik sa vo videách ponúkal na sexuálne účely a hovoril, že chce byť „odhalený, ponížený, degradovaný“. Uniknutý materiál sa stal na sociálnych sieťach virálny. 

Barrio pracoval ako vedúci oddelenia pre mládež, deti a rodinu a bol členom Španielskej socialistickej robotníckej strany. Po incidente a opustení funkcie údajne Barrio opustil svoj rodný dom v meste, kde býval s rodičmi. 

Domov
Zdieľať
Diskusia