Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
27. apríla 2024, 13:43
Čas čítania 0:28

Dve deti vyliezli v Malackách na strechu vlaku a zasiahol ich prúd. Na miesto prišla záchranka aj policajti

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Obe osoby previezli so zraneniami do nemocnice.

Dve neplnoleté osoby zasiahol v piatok 26. apríla na železničnej stanici v Malackách elektrický prúd. Stalo sa tak po tom, čo vyliezli na odstavený vlak. Obe so zraneniami previezli do nemocnice. Informovala o tom bratislavská krajská polícia. V tejto súvislosti začala trestné stíhanie vo veci ublíženia na zdraví.


„Podľa doposiaľ zistených informácií maloletý a mladistvý po tom, čo vyliezli na strechu tam odstaveného nákladného vozňa, boli zasiahnutí elektrickým prúdom z trolejového vedenia. Obe zranené osoby boli prevezené do jednej z bratislavských nemocníc,“ priblížili policajti na sociálnej sieti.


K osobám políciu vyslali v piatok krátko po 19.00 h. Zranení sa nachádzali v blízkosti odstaveného vozňa. „Poverený príslušník v tejto súvislosti začal trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví,“ dodala polícia.

Domov
Zdieľať
Diskusia