Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
10. mája 2024, 18:16
Čas čítania 0:56

MAPA: Pre koncert cez víkend uzavrú veľkú časť Bratislavy. Budeš sa musieť vyhnúť mnohým uliciam

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia pred uzavretím cesty vydala jasné inštrukcie.

Bratislavská polícia upozorňuje šoférov na dopravné a bezpečnostné opatrenia, ktoré chystá v súvislosti s podujatím Starmus. Koncert sa bude konať už túto nedeľu 12. mája na území výstaviska na Viedenskej ceste. Na medzinárodnom festivale vedy, umenia a hudby vystúpia gitarista skupiny Queen, The Offspring aj legenda Jean-Michel Jarre. Festival bude trvať až do 17. mája.

Polícia Most SNP a ulice uzavrie pre tranzitnú dopravu v sobotu 11. mája a v nedeľu 12. mája počas koncertu. Most SNP bude zatvorený v čase od 20.00 h do 23.30 h a Viedenskú cestu a cyklochodník zatvoria od 20.45 do 23.00 h.

„Upozorňujeme vodičov, že na Einsteinovej ceste nie je dovolené zastavenie vozidiel.
Parkovanie v priestoroch výstaviska nebude možné, preto žiadame účastníkov tohto kultúrneho podujatia, aby využili verejne dostupné parkovacie plochy v mestskej časti Petržalka,“ 
upozorňuje polícia.

Anketa:
Chystáš sa na koncert aj ty?
Áno.
Nie.
Ešte si to rozmyslím.
Áno.
39 %
84 Hlasov
Nie.
47 %
102 Hlasov
Ešte si to rozmyslím.
14 %
30 Hlasov

Dostupné cyklotrasy a lávky pre peších:

  • zo smeru Staré Mesto – Most SNP cez pešiu lávku okolo výstaviska,
  • zo smeru Staré Mesto – Most SNP cez pešiu lávku – cez Sad Janka Kráľa k nákupnému centru cez tunel popod Panónsku cestu,
  • z nákupného centra popri Einsteinovej ceste popod Panónsku cestu,
  • zo Starého Mesta cez Sad Janka Kráľa – cez nákupné centrum alebo okolo neho popod Panónsku cestu.

„Vjazd na uzatvorené úseky bude povolený iba verejnej autobusovej doprave, vozidlám s povolením organizátora kultúrneho podujatia Starmus, označené motorové vozidlá prevážajúce osobu so zdravotným postihnutím,“ dodáva polícia a šoférov, ktorí nemajú záujem o koncert, vyzýva, aby využili alternatívne trasy.

Domov
Zdieľať
Diskusia