Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
8. júna 2023, 17:31
Čas čítania 0:46

POZOR: V Bratislave pre silný dážď skolabovala doprava. Voda zaplavila podjazdy, tvoria sa dlhé kolóny a nepremávajú električky

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Na viacerých úsekoch sa tvoria kolóny, v ktorých vodiči čakajú aj desiatky minút.

V Bratislave sú na viacerých miestach zaplavené ulice, tvoria sa aj rozsiahle kolóny. Na sociálnych sieťach o tom informujú obyvatelia hlavného mesta a Zelená vlna RTVS.


Na Račianskej ulici smerom do Krasnian sa vodiči zdržia v kolónach viac ako hodinu. V opačnom smere takmer polhodinu. „Na bratislavskej D2 od Mosta Lanfranconi smerom k tunelu Sitina sa zdržíte polhodinu,“ avizovala Zelená vlna. Zároveň upozornila na to, že na Vajnorskej pod železničným podjazdom smerom do centra je vyplavený kanál. Vodiči sa tam zdržia asi 15 minút.

Aktuálna dopravná situácia v Bratislave.
Aktuálna dopravná situácia v Bratislave. Zdroj: Google Maps


„Na Einsteinovej smerom na Prístavný most sa zdržíte asi 20 minút a v opačnom smere asi 15 minút,“ priblížila Zelená vlna. Na Prístavnej smerom k Prístavnému mostu sa podľa nej vodiči zdržia 15 minút. Kolóny sa tvoria aj na Nobelovej smerom na Vinohrady, kde je potrebné počítať s 25-minútovým zdržaním. V Ružinove a Rači aktuálne nepremávajú električky.

Aktuálne kompletne a čiastočne neprejazdné ulice:
- Bajkalská ulica
- Prievozská ulica
- Račianska ulica
- Bajkalská ulica/výjazd na R7 od Prievozskej ulice
- Vajnorská ulica
- Tomašikova ulica
- Malokrasňaská ulica
- Račianska ulica v úseku od Peknej cesty v smere do centra mesta sa bude uzatvárať.
- Hraničná
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by REFRESHER News SK (@refreshernews.sk)

Domov
Zdieľať
Diskusia