Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
15. augusta 2023, 21:00
Čas čítania 0:30

Počas víkendu bude diaľnica D2 v smere Bratislava – Viedeň čiastočne uzavretá. Vodičov čakajú komplikácie

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Národná diaľničná spoločnosť žiada vodičov o dodržiavanie predpisov.

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňuje vodičov na čiastočnú uzáveru diaľnice D2 a jej súčastí v úseku križovatky Jarovce v smere Bratislava – Viedeň. Dôvodom je odfrézovanie pôvodnej vozovky a následné kladenie novej asfaltovej vrstvy. TASR o tom informovala hovorkyňa NDS Eva Žgravčáková.

Obmedzenie platí od piatka 18. augusta od 20.00 h do pondelka 21. augusta do 6.00 h. Následne by mala byť diaľnica čiastočne uzavretá od 25. augusta od 20.00 h do 30. augusta do 6.00 h. Práce sa budú vykonávať etapovito po jazdných pruhoch. Doprava bude vedená vo voľnom jazdnom pruhu vetvy križovatky.

NDS apeluje na motoristov, aby dodržiavali obmedzenia súvisiace s opravnými prácami, a to najmä rešpektovanie rýchlostných limitov. „Záleží nám totiž nielen na bezpečnosti motoristov, ale aj na zachovaní bezpečnosti našich pracovníkov v teréne,“ dodala hovorkyňa.

diaľnica
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák
Domov
Zdieľať
Diskusia