Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Aneta Gospičová
17. apríla 2023, 20:40
Čas čítania 0:34

Lupiči v USA ukradli 200-tisíc dolárov v desaťcentovkách. Viac ako 5 ton mincí vzali z nákladného auta pred známym supermarketom

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Vyšetrovanie prípadu stále prebieha a polícia pátra po desiatich mužoch.

V americkej Filadelfii sa minulý týždeň odohrala bizarná krádež. Lupiči ukradli 200-tisíc dolárov v desaťcentovkách, informuje CBS News.

Páchatelia ukradli zo zaparkovaného nákladného auta na parkovisku známeho amerického obchodu Walmart približne dva milióny desaťcentoviek.

Polícia potvrdila, že v nákladnom aute sa na pätnástich paletách nachádzalo približne 750 000 dolárov v desaťcentovkách, čo znamená približne 50 000 dolárov na jednej palete. Zlodejom sa podarilo preniknúť do piatich paliet. Hmotnosť ukradnutých mincí bola približne päť ton, pričom niektoré palety sa zlodejom podarilo rozsypať.

Polícia aktuálne stále pátra po viac ako desiatich mužoch. Jedným z podozrivých je aj samotný vodič, ktorý auto podľa polície odparkoval na nezvyčajnom mieste. 

Domov
Zdieľať
Diskusia