Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Radka Klučárová
10. augusta 2023, 6:55
Čas čítania 0:56

Zomrela známa slovenská fitnes trénerka Diana Hô Chí

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Príčina jej smrti zatiaľ nie je známa.

Zomrela známa slovenská fitnes trénerka a influencerka Diana Hô Chí. Bola inštruktorkou jogy a pracovala pre online portál Fitshaker. Správu o jej smrti potvrdila rodina, kamarát Lukáš Kimlička a kolegovia z postálu Fitshaker.

„Moja drahá Dida, ťažko sa mi píšu tieto riadky a najradšej by som ich nikdy nepísal. Odišiel s tebou kus môjho života, v ktorom si zanechala nezmazateľnú stopu. Bola si nielen mojou skvelou kamarátkou a susedou z jedného paneláka, ale aj mojou prvou modelkou a mojou múzou. Bola si prvá, na ktorej som skúšal svoje prvé krajčírske nepodarky, prvá, ktorá mi ich predvádzala na prehliadkach a s hrdosťou aj po meste. Ďakujem ti za naše priateľstvo ktoré vydržalo od detstva až dodnes. Odpočívaj v pokoji, drahá Di,“ napísal zronený Lukáš Kimlička na Instagrame. 

Dojímavé slová od kolegov

Slová na rozlúčku jej venovali aj kolegovia z portálu Fitshaker. „Na niektoré situácie v živote vás nič a nikto nepripraví. Akoby ste ani nerátali s tým, že sa môžu stať. Neveríte tomu, že by mohli prísť. Napriek tomu pre nás (a predovšetkým pre Diankinu rodinu) taký deň včera nastal. Di nás navždy opustila. Zbohom, Dianka naša. Ďakujeme, že si bola našou súčasťou.“

7. apríla 2024, 6:22 Čas čítania 10:56 PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Pellegrini útočil v prvej debate na Matoviča aj Korčoka. Hlas možno v budúcnosti pohltí Smer, dodal PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Pellegrini útočil v prvej debate na Matoviča aj Korčoka. Hlas možno v budúcnosti pohltí Smer, dodal

Diana bola influencerka s vietnamskými koreňmi. Na Instagrame, kde ju sleduje vyše 13-tisíc ľudí, dennodenne ukazovala svoju lásku k športu a pohybu a vychovávala dospievajúcu dcéru Miu. Príčina jej smrti zatiaľ nie je známa. 

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lukas Kimlicka (@lukaskimlicka)

Domov
Zdieľať
Diskusia