Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
26. apríla 2023, 16:42
Čas čítania 0:28

VIDEO: Neuveriteľná drzosť, ženy v Auparku kradli priamo pod kamerami z batohov, kabeliek aj kočíka

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Spôsobili škodu takmer 1000 eur.

Polícia obvinila Bulharky Ginu N. a Angelinu G. z trestného činu krádeže páchaného formou spolupáchateľstva. V obchodnom centre na Einsteinovej ulici v Bratislave mali okradnúť tri ženy. Obvinené sú v cele policajného zaistenia. TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

„Obvinené sa mali v priestoroch obchodu s oblečením zamerať na kupujúce ženy, pričom v jednom prípade odcudzili žene z batohu, druhej žene z kabelky a tretej žene z kočíka bez použitia násilia peňaženky,“ priblížil s tým, že celkovo mali poškodeným spôsobiť škodu vo výške 745 eur.

Ženy sú v cele policajného zaistenia. „V tejto súvislosti bol spracovaný aj návrh na ich väzobné stíhanie,“ dodal Szeiff. Polícia v tejto súvislosti apeluje na občanov, aby boli ostražití.

Domov
Zdieľať
Diskusia