Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Tímea Krauszová
5. mája 2023, 15:10
Čas čítania 0:37

FOTO: Niekto vykosil obrovský penis na trávnik, na ktorom budú cez víkend korunovať kráľa Karola III.

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Oslavy to zrejme neovplyvní.

Na trávnik pred rezidenčnou zónou Royal Crescent v anglickom meste Bath niekto vykosil veľký penis. Ide o miesto, na ktorom sa už v sobotu uskutoční oslava korunovácie britského kráľa Karola III. a jeho manželky Kamily. Obyvatelia rezidenčnej zóny sa na nevídaný pohľad zobudili vo štvrtok ráno a podľa magazínu Mirror zatiaľ nikto nevie, kto je zaň zodpovedný.

Tento komplex budov každoročne pritiahne aj množstvo turistov a práve trávnik sa často označuje za dokonalý. Výsmešný penis však zrejme nijako sobotné oslavy neovplyvní. Pozdĺž ulice budú prebiehať bujaré oslavy na počesť nového kráľa. Ponesú sa v gregoriánskom duchu, keďže oslavovať budú aj 300. výročie gregoriánskeho obdobia.

Korunovačná ceremónia sa začne o 12.00 h nášho času vo Westminsterskom opátstve v Londýne. Zúčastní sa na nej aj slovenská prezidentka Zuzana Čaputová.

Domov
Zdieľať
Diskusia