Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
10. júla 2023, 19:30
Čas čítania 0:16

Zverejnili detaily o ochrane Zelenského na Slovensku. Takto sa naši policajti starali o bezpečnosť ukrajinského prezidenta

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj pricestoval na Slovensko v piatok 7. júla popoludní. Išlo o jeho druhú návštevu Slovenska.

Na zabezpečenie ochrany ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského počas jeho pracovnej návštevy Slovenskej republiky bolo v rámci bezpečnostnej akcie nasadených celkovo 445 policajtov, štyria príslušníci Hasičského a záchranného zboru, traja zamestnanci Leteckého útvaru Ministerstva vnútra (MV) SR a 18 policajtov Mestskej polície hlavného mesta Bratislava. 

Na Slovensko pricestoval v piatok 7. júla popoludní ukrajinský prezident. Išlo o jeho druhú návštevu SR, ale prvú od začiatku rozsiahlej ruskej vojenskej agresie na Ukrajine.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj s prezidentkou Slovenskej republiky Zuzanou Čaputovou.
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj s prezidentkou Slovenskej republiky Zuzanou Čaputovou. Zdroj: TASR/Jaroslav Novák
Domov
Zdieľať
Diskusia