Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
4. augusta 2023, 17:54
Čas čítania 0:29

Diaľnicu D1 čaká na frekventovanom úseku uzávera. Takto presmerujú dopravu

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Dôvodom uzávery je odfrézovanie pôvodnej vozovky a položenie nových asfaltových vrstiev.

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňuje vodičov na čiastočnú uzáveru diaľnice D1 pri Východnej od pondelka 7. augusta do utorka 22. augusta. Dôvodom je odfrézovanie pôvodnej vozovky a položenie nových asfaltových vrstiev. Informovala o tom hovorkyňa NDS Eva Žgravčáková.


Doplnila, že práce sa zrealizujú v dvoch etapách. „Pri prvej sa zrealizuje celý ľavý jazdný pruh a stredný jazdný pruh v mieste trojpruhu. Pri druhej etape sa zrealizuje stúpací pruh v mieste trojpruhu a pomalý jazdný pruh,“ uviedla.


Doprava bude presmerovaná do voľných jazdných pruhov toho istého jazdného pásu podľa postupu prác. „NDS apeluje na motoristov, aby dodržiavali obmedzenia súvisiace s opravnými prácami, a to najmä rešpektovanie rýchlostných limitov. Záleží nám totiž nielen na bezpečnosti motoristov, ale aj na zachovaní bezpečnosti našich pracovníkov v teréne,“ dodala Žgravčáková.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj
Domov
Zdieľať
Diskusia