Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
TASR
13. novembra 2023, 17:12
Čas čítania 0:38

AKTUÁLNE: Policajti ukázali desivé zábery z vážnej nehody pri Ružomberku. Jedno z áut skončilo zdemolované na nepoznanie

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Policajti požiadali vodičov o trpezlivosť a rešpektovanie pokynov.

Zrážku s nákladným autom na ceste prvej triedy neďaleko Černovej pri Ružomberku v pondelok neprežil 64-ročný vodič osobného auta. Jeho spolujazdkyňu previezli do nemocnice. Pre TASR to potvrdila žilinská krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková.


K nehode došlo v poobedňajších hodinách. Šefčíková uviedla, že 64-ročný vodič osobného auta značky Nissan z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel do protismeru, kde došlo k stretu s nákladným autom.


„Pri dopravnej nehode utrpel zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol. Vodič nákladného motorového vozidla bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom,“ konkretizovala hovorkyňa.


Spolujazdkyňu z osobného auta si prevzala do starostlivosti posádka leteckých záchranárov. Ako informovali na sociálnej sieti, žena utrpela vážne poranenia viacerých častí tela s poruchou vedomia.

Záchranári jej na mieste poskytli neodkladné zdravotné ošetrenie, zabezpečili základné životné funkcie a po preložení na palubu ju s polytraumou a v umelom spánku letecky previezli do Ústrednej vojenskej nemocnice v Ružomberku. Cesta bola na nevyhnutný čas uzavretá. Ďalšie okolnosti a príčiny nehody sú podľa Šefčíkovej predmetom aktuálneho vyšetrovania.

POLÍCIA SR
Zdroj: Polícia SR – Žilinský kraj
POLÍCIA SR
Zdroj: Polícia SR – Žilinský kraj
Domov
Zdieľať
Diskusia