Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Barbora Fábryová
3. apríla 2024, 12:01
Čas čítania 0:36

VIDEO: Policajt v Šamoríne fackal spútaného muža. Kričal od bolesti, do nemocnice prišiel s pomliaždeninami

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Celá udalosť je predmetom vyšetrovania.

Na internete sa šíri video, na ktorom policajt facká spútaného muža na zemi. Policajný zásah v Šamoríne už vyšetruje Úrad inšpekčnej služby (ÚIS). „Vyšetrovateľ ÚIS začal vo veci trestné stíhanie pre trestný čin zneužitia verejného činiteľa. Momentálne prebiehajú procesné úkony,“ povedala hovorkyňa ÚIS Andrea Dobiášová, informujú Noviny.sk.

Zdrogovaný muž si zavolal sanitku po tom, čo vyfajčil cigaretu naplnenú pervitínom. Pre portál povedal, že o tom nevedel a doma mu prišlo zle. Záchranári tvrdili, že sa muž správal agresívne a musela preto zasiahnuť polícia.

Hliadka ho napriek odporu zobrala do sanitky. Policajti ho pri tom bili. „Spútali ma, potiahli ma tu za sanitku zozadu. Kopali, dusili ma, za hrtan ma držali a bili ma tu na zemi,“ uviedol pre portál muž, na ktorého útočili príslušníci polície.

Do nemocnice prišiel s viacerými pomliaždeninami. V Trnave už podal trestné oznámenie. Povedal, že má z celej udalosti traumu a plánuje navštíviť psychiatra. Podľa informácií portálu policajtov nepostavili mimo služby. 

Domov
Zdieľať
Diskusia