Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Karolína Uličná
10. apríla 2024, 12:55
Čas čítania 0:44

Novinár reaguje na Rytmusa: Jeho ospravedlnenie nedáva zmysel, pokiaľ moje číslo stále visí na jeho profile

Kategória:
Zaujímavosti
Uložiť Uložené

„Nemôžem strpieť, keď niekto, kto zverejnil moje číslo, hovorí o sebe ako o obeti,“ napísal na sociálnej sieti novinár. Poukazuje na fakt, že raper na neho poslal sedemstotisícový dav len preto, že sa pýta relevantné otázky.

Novinárom sa vraj stal preto, že odmalička neznášal nespravodlivosť. V poslednom období útoky na novinársku obec stúpajú, preto je podľa neho nezdravé, ak osoba s takýmto výtlakom zneužije svojich sledovateľov na to, aby ich huckala proti jednotlivcom. „Nehovoriac o tom, že si na moju osobu už mesiace brúsia zuby extrémisti a dezinformátori,“ píše ďalej.

Podotýka, že on Rytmusovo číslo nikomu neposunul: „Každú správu v tej komunikácii som napísal slušne a neutrálne, preto je jednoduché posúdiť, kto sa v tejto situácii zachoval nevhodne.“

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Matej Príbelský (@matej.pribelsky)

Za svojho kolegu sa postavil aj šéfredaktor Aktualít Peter Bárdy: „Nás zaujímalo, či táto návšteva súvisela s podporou Petra Pelelgriniho. Matej mu poslal otázky, ktoré boli nekonfliktné.“

Ďalej napísal, že redakcia za svojím kolegom stojí, a vyzdvihol, že ich nikto neodradí od toho, aby robili prácu, ktorú majú radi.

„V druhom rade je hrozným obrazom tejto chorej doby, ako hlboko sa nenávisť dostala do našich životov. Aj ‚vďaka‘ politikom sa verejný priestor stal bojiskom, kde neplatia pravidlá,“ uzatvoril Bárdy.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Peter Bardy (@peter_bardy)

Domov
Zdieľať
Diskusia