Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
28. apríla 2024, 15:28
Čas čítania 0:29

Jaroslav Spišiak mal autonehodu. Nabúral do plota a okamžite zavolal policajtov

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Spišiaka oslepilo slnko a nezvládol riadenie.

Bývalý policajný prezident a poslanec za Progresívne Slovensko Jaroslav Spišiak mal v sobotu 27. apríla dopravnú nehodu. Na svojom Facebooku informoval, že ho oslepilo slnko a počas toho, ako sa snažil sklopiť clonu, sa naňho vysypali papieriky, ktoré tam odkladá. Spišiak nezvládol riadenie a v zákrute nabúral do plota.

„Našťastie sa nikomu nič nestalo. Samozrejme, ostal som na mieste, zavolal policajtov a podstúpil som dychovú skúšku s výsledkom nula promile. Tak by to mal riešiť každý vodič či vodička, ktorým sa stane takáto nepríjemná udalosť,“ napísal Spišiak v statuse.

V statuse tiež apeloval na vodičov, aby si dávali pozor aj na maličkosti. „Aj po mnohých rokoch šoférovania je toto pre mňa ponaučenie, na akých na prvý pohľad možno maličkostiach pri šoférovaní záleží,“ dodal.

Domov
Zdieľať
Diskusia