Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Samuel Valent TASR
9. decembra 2023, 12:10
Čas čítania 0:49

Pozor na objednávanie vianočných darčekov na poslednú chvíľu. Poznáme dátum, dokedy ich treba objednať, aby ti prišli včas

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Informovala o tom v piatok spoločnosť Upgates, ktorá vytvára platformy na prevádzkovanie e-shopov.

Nákup vianočných darčekov cez internet si netreba nechať na poslednú chvíľu, objednať ich treba v dostatočnom predstihu. Kuriérske spoločnosti vedia zaručiť doručenie do Vianoc pri zásielkach, ktoré budú odovzdané do prepravy najneskôr 18. alebo 19. decembra. V piatok o tom informovala spoločnosť Upgates, ktorá vytvára platformy na prevádzkovanie e-shopov.

Predvianočná sezóna podľa skúseností spoločnosti vrcholí okolo 10. decembra, vtedy môžu e-shopy očakávať najväčší nápor. „Počet objednávok síce kulminuje na konci prvej tretiny decembra, no to neznamená, že ďalšia veľká časť objednávok neprichádza na poslednú chvíľu. Nasledujúce dni už, samozrejme, nie sú také silné ako spomínaný 10. december, no aj napriek tomu predstavujú približne dvoj- až trojnásobok priemernej návštevnosti počas roka,“ uviedol Michal Benatzky zo spoločnosti Upgates. Podľa Benatzkého čím bližšie sú sviatky, tým pozornejšie treba premýšľať, kedy a aké darčeky objednať, aby sa k zákazníkovi dostal tovar do Vianoc. 

10. februára 2024, 17:00 Čas čítania 0:59 GALÉRIA: Kontrafakt ovládol najväčšiu bratislavskú arénu veľkolepou šou, pred takmer 10-tisíc ľuďmi zazneli najväčšie hity GALÉRIA: Kontrafakt ovládol najväčšiu bratislavskú arénu veľkolepou šou, pred takmer 10-tisíc ľuďmi zazneli najväčšie hity

Packeta vie zaručiť doručenie do Vianoc tých zásielok, ktoré budú doručené do depa najneskôr do 19. decembra. Pre zvozy z výdajného miesta je posledným dňom 18. december.

Slovenská pošta garantuje doručenie balíkov pri podaní najneskôr 19. decembra. Ak ide o zahraničné balíky, treba ich podať najneskôr do 14. decembra.

Pre doručenie do Vianoc spoločnosťou SPS treba zásielku podať najneskôr do 18. decembra. Rovnaký termín uvádza aj GLS.

Domov
Zdieľať
Diskusia