Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
26. januára 2024, 18:52
Čas čítania 0:29

Nicolas z Handlovej je nezvestný už viac ako týždeň. Polícia zverejnila detailné informácie a žiada občanov o pomoc

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

V prípade akýchkoľvek informácií kontaktuj políciu na bezplatnom čísle 158 alebo napíš súkromnú správu na sociálnu sieť.

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 22-ročnom Nicolasovi Geráthovi z Handlovej. Nezvestný je od 19. januára. Neúspešná bola aj niekoľkohodinová piatková pátracia akcia. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Nicolas je vysoký 170 centimetrov, chudej postavy. Má nakrátko ostrihané vlasy špinavej blond farby. Nosí fúzy a briadku, na lícnych kostiach má tetovanie – bližšie nešpecifikované znaky.

Naposledy mal oblečenú čiernu bundu s bielym znakom na pravom ramene a ľavej strane hrude, čiernu mikinu s kapucňou a tmavú šiltovku s bielym znakom vpredu. Oblečené mal tmavé kockované nohavice, obuté biele tenisky značky Nike.

„Akékoľvek informácie k pobytu nezvestnej osoby je možné oznámiť na telefónnom čísle 158, prípadne formou súkromnej správy na sociálnej sieti Polícia SR – Trenčiansky kraj,“ informuje polícia.

Pátranie
Zdroj: TASR/KR PZ v Trenčíne
Domov
Zdieľať
Diskusia