Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Ondřej Mrázek
20. februára 2024, 12:01
Čas čítania 0:35

VIDEO: Vezmem samopal a pôjdem na úrad vlády, vyhrážal sa Čech. Polícia u neho našla zbraň aj muníciu

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Na sociálnych sieťach hrozil, že sa pridá k pondelkovému protestu poľnohospodárov a pôjde na český úrad vlády ozbrojený samopalom.

Neznámy muž z Česka sa vyhrážal vystrieľaním úradu vlády. Pri domovej prehliadke u neho polícia našla nelegálne držaný samopal a zásobníky s ostrým strelivom. O prípade informovali na sociálnej sieti X.

„Kriminalisti z odboru extrémizmu a terorizmu pražskej polície cez víkend zachytili vyhrážku na sociálnej sieti. Jej autor na nej avizoval, že až pôjdu protestujúci s poľnohospodárskou technikou do Prahy, pridá sa so samopalom a pôjde s ním na Úrad vlády ČR,“ uviedla polícia.

Z vyjadrenia polície podľa servera Novinky.cz vyplýva, že policajný zásah prebehol v Prahe. V akej časti muž býva a ďalšie informácie o prípade, polícia nezverejnila.

Domov
Zdieľať
Diskusia