Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Karolína Uličná
10. apríla 2024, 9:15
Čas čítania 0:57

Rytmus sa ospravedlnil, že zverejnil súkromné číslo novinára. Vysvetlil detaily svojho konania

Kategória:
Zaujímavosti
Uložiť Uložené

Spevákovi sa nepáčilo, že sa ho novinár Aktualít pýtal na stretnutie na úrade vlády. Ospravedlnenie má však jedno veľké ALE.

Raper Rytmus na svojej sociálnej sieti v pondelok uverejnil konverzáciu, v ktorej sa ho novinár z portálu Aktuality.sk pýtal na jeho podporu Petra Pellegriniho a údajné stretnutie na úrade vlády. V konverzácii dokonca zdieľal jeho súkromné číslo a vyzval stovky tisíc svojich followerov, aby mu napísali.

Po niekoľkých hodinách od zverejnenia príspevku sa Rytmus ospravedlnil. „Priznávam, že číslo toho novinára som zverejniť nemal. Akceptujem, že si robí svoju robotu,“ napísal na storke. Má to však jedno veľké ale.

Píše, že konal pod nátlakom emócií, a dodáva, že aj on si musel veľakrát zmeniť číslo pre „jednostranných novinárov“, ktorí ohýbajú jeho pravdu. Dodáva, že on nie je politik, nežije zo štátnych peňazí a nie je povinný sa nikomu spovedať. 

Za svojho kolegu sa postavil aj šéfredaktor Aktualít Peter Bárdy: „Nás zaujímalo, či táto návšteva súvisela s podporou Petra Pelelgriniho. Matej mu poslal otázky, ktoré boli nekonfliktné.“

Ďalej napísal, že redakcia za svojím kolegom stojí, a vyzdvihol, že ich nikto neodradí od toho, aby robili prácu, ktorú majú radi.

„V druhom rade je hrozným obrazom tejto chorej doby, ako hlboko sa nenávisť dostala do našich životov. Aj ‚vďaka‘ politikom sa verejný priestor stal bojiskom, kde neplatia pravidlá,“ uzatvoril Bárdy.

Rytmus ospravedlnenie
Zdroj: Instagram/@rytmusking

Ku screenshotu správy s novinárom pridal opis: „Pozrite sa, čo spôsobil môj názor.“ 

Rytmus fanúšikov na sociálnej sieti vyzval, aby novinárovi napísali. Celý incident vznikol po tom, čo sa redaktor Aktualít snažil zistiť podrobnosti týkajúce sa Rytmusovho stretnutia s verejnými činiteľmi na úrade vlády.

Domov
Zdieľať
Diskusia