Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Nina Miščíová
16. apríla 2024, 16:40
Čas čítania 0:28

Opitý 16-ročný Slovák narazil cudzím autom do zvodidiel. Pokúsil sa utiecť, plány mu prekazil náhodne okoloidúci policajt

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Opitý 16-ročný vodič narazil cudzím autom do zvodidiel. Incident sa odohral v Banskej Bystrici.

Opitý 16-ročný mladík nezvládol šoférovať cudzie auto a narazil do zvodidiel. Vodiča si všimol okoloidúci policajt v civile. Len 16-ročný mladík nasadol do cudzieho auta v areáli firmy v Banskej Bystrici, informuje Polícia SR na Facebooku. 

Policajt pribehol k nemu, preukázal sa služobným preukazom a požiadal o predloženie dokladov. Šestnásťročný mladík vystúpil z auta a policajtovi tvrdil, že on auto nešoféroval. Rozbehol sa a snažil sa policajtovi utiecť, čo sa mu však nepodarilo. Policajt mladíka dolapil a priviedol späť na miesto nehody, kde ho už čakali službukonajúci policajti z dopravného inšpektorátu. Tí mu namerali takmer 2 promile alkoholu.

Polícia v Banskej Bystrici začala trestné stíhanie pre prečin ohrozenie pod vplyvom návykovej látky v súbehu s prečinom neoprávnené používanie cudzieho motorového vozidla.

Domov
Zdieľať
Diskusia