Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová TASR
28. apríla 2024, 8:39
Čas čítania 0:24

17-ročný mladík na BMW unikal pred políciou. Zastavil, až keď v uliciach Žiliny začali strieľať

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Mladík nemal vodičský preukaz a našli uňho drogy.

Žilinská polícia chcela zastaviť auto značky BMW, ktorého vodič riskantnou jazdou ohrozoval účastníkov cestnej premávky a poškodil automobil. Vodič na výzvy na zastavenie nereagoval a policajti museli použiť varovné výstrely.

„Vodič nereagoval na viaceré výzvy polície výstražným svetelným a zvukovým znamením, preto policajti použili varovný výstrel zo služobnej zbrane do vzduchu. Vodič s vozidlom zastavil na Kragujevskej ulici, vystúpil a dal sa na útek,“ informovala hovorkyňa Zuzana Šefčíková.

17-ročný mladík výzvy policajtov neposlúchol a hliadka musela opäť použiť varovný výstrel do vzduchu. „Osoba dobrovoľne vydala bielu kryštalickú látku a zelenú rastlinu, ktoré zašleme na kriminalistickú expertízu. Mladý vodič nie je držiteľom vodičského oprávnenia,“ dodala polícia. 

Domov
Zdieľať
Diskusia