Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
TASR
4. novembra 2023, 13:50
Čas čítania 0:40

Policajti z Bratislavy opísali adrenalínovú záchranu. V zdemolovanom byte našli zbitú ženu, rozhodovali len minúty

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Keď sa dostali do bytu, našli ženu s niekoľkými zraneniami na tvári.

Policajti začali trestné stíhanie v súvislosti so zranenou ženou, ktorú našli v piatok 3. novembra večer v jednom z bytov na bratislavskej Klincovej ulici. Zadržaný je aj podozrivý 30-ročný muž. Bratislavská polícia o tom informovala na Facebooku.


Žena bola vraj napadnutá pri partnerskej hádke, priblížili policajti. „Podľa oznámenia svedkyne tohto incidentu, ktorá z bytu stihla utiecť, aby zavolala políciu, otvárací mechanizmus dverí bol poškodený a nebolo možné dvere do bytu otvoriť,“ uviedli s tým, že hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky (PMJ) preto musela použiť špeciálne taktické náradie.


Pri otvorení dverí do bytu príslušníci PMJ našli ženu s niekoľkými zraneniami na tvári. Značne poškodené podľa nich bolo aj vybavenie bytu. Rýchla zdravotná pomoc previezla zranenú ženu do jednej z nemocníc.

Policajti zachraňovali ženu.
Policajti zachraňovali ženu. Zdroj: Facebook/@Polícia SR – Bratislavský kraj


Ako dodali policajti, na základe opisu bol zadržaný 30-ročný muž, ktorý je dôvodne podozrivý z napadnutia ženy. Eskortovali ho na príslušné policajné oddelenie. „Zo strany povereného policajta bolo v tejto súvislosti začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví v súbehu s trestným činom poškodzovania cudzej veci,“ uzavreli.

Domov
Zdieľať
Diskusia