Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Jana Chovancová
18. novembra 2023, 16:17
Čas čítania 0:57

VIDEO: 64-ročná babka na koncerte 50 Centa dokazuje, že vek je len číslo

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Video starenky, ktorá sa bavila na koncerte, zdieľal na sociálnej sieti aj samotný 50 Cent.

Zatiaľ čo si mladí ľudia často ulietajú na raperoch a hiphopových umelcov, staršia generácia ich zvyčajne odsúdi pri prvých sekundách treku. Avšak 64-ročná Mary Jane Farquharson, ktorá sa nedávno zúčastnila na koncerte 50 Centa, búra všetky mýty. Píše o tom Scoop Upworthy

Video, na ktorom vidno, ako si Mary Jane užíva atmosféru koncertu, zdieľal na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) samotný 50 Cent. K príspevku napísal: „Jednoznačne najúžasnejšia osoba na mojom dnešnom koncerte, užívala si to so mnou. Druhá šou v Birminghame.“

Video staršej panej sa okamžite stalo virálnym a ľudia na internete ju označujú ako „prototyp babky, ktorú chceš mať“. Mary Jane ani len netušila, aký ošiaľ spôsobí. Došlo jej to až ráno po zobudení, keď jej telefón zahltilo množstvo správ. „Všetci moji priatelia a susedia mi posielali správy. Myslela som si, že je to žart,“ povedala pre BBC. Podelila sa aj o fakt, že k láske k hiphopu a rapu ju priviedol jej syn Russ, ktorý bol na koncerte s ňou. 

Mary Jane povedala, že jej obľúbená skladba, na ktorú aj počas koncertu tancovala, sa nazýva „In da Club“, a dokonca sa aj priznala, že ju má nastavenú ako zvonenie na telefóne. Babička si získala obrovský rešpekt a lásku mladých ľudí a mnohí sa tešia, že v starobe budú ako ona. 

Domov
Zdieľať
Diskusia