Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
TASR
26. novembra 2023, 18:00
Čas čítania 0:29

Po rýchlostnej ceste jazdil v protismere opitý „na blato“. Slovenská polícia zverejnila hrozivé video z naháňačky

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Mladého šoféra prenasledovali dve policajné hliadky.

Na rýchlostnej ceste R1 v Banskej Bystrici došlo v sobotu 25. novembra k policajnej naháňačke. Polícii po rýchlostnej ceste v protismere unikal 28-ročný opitý vodič z okresu Poltár. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici.


Polícia začala mladého vodiča prenasledovať po tom, ako nerešpektoval výzvy na zastavenie vozidla neďaleko nákupného centra v centre Banskej Bystrice. „Prešiel križovatkou na Huštáku a v protismere unikal diaľnicou R1 smerom na Zvolen,“ priblížila polícia s tým, že vodiča v tom čase prenasledovali dve policajné hliadky.


Polícii sa unikajúceho vodiča podarilo na rýchlostnej ceste zastaviť a zadržať. Pri dychovej skúške mu v dychu namerala viac ako dve promile alkoholu.

Polícia Slovenskej republiky zverejnila video z nočnej naháňačky vo svojom profile na Facebooku. 

Domov
Zdieľať
Diskusia