Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher News Slovensko
Otvoriť v aplikácii RNews
Stiahnuť
X
Aneta Gospičová
21. januára 2024, 10:17
Čas čítania 0:35

Markíza čoskoro spustí novú televíznu stanicu. Na výber sú tri možnosti, jedna z nich poteší mladších divákov

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Televízia Markíza plánovala spustenie novej stanice ešte v roku 2023, nakoniec to však odložila.

Televízia Markíza o niekoľko mesiacov spustí novú televíznu stanicu. V marci 2023 zaregistrovala na Úrade priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky ochranné známky na tri názvy nových staníc. Ide o Markíza Film, Markíza Klasik a Markíza Fun. Stále však nie je známe, ktorú toto leto spustí, informuje o tom portál Mediaklik.sk.

Markíza Film by mala byť stanica zameraná na vysielanie rozsiahlej filmovej ponuky. Konkurenciu na trhu môže predstavovať filmová stanica TV Joj s názvom Joj Cinema, ktorú môžu Slováci využívať od roku 2015. 

Druhým možným kandidátom je Markíza Klasik, ktorá by mala pravdepodobne vysielať reprízy staršej a novšej tvorby televízie. Podobnú stanicu má aj Nova. V minulosti vysielal podobný formát aj RTVS.

Tretím adeptom je Markíza Fun, ktorá by mohla byť zameraná na obsah pre mladšie vekové skupiny. Podobnú stanicu vysiela aj Nova pod názvom Nova Fun. Pre divákov ponúka seriály, ako napríklad Priatelia, Dva a pol chlapa či Teória veľkého tresku. 

TV Markíza.
TV Markíza. Zdroj: Wikipedia/TV Markíza
Domov
Zdieľať
Diskusia