Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eva Thonhauserová
29. apríla 2024, 16:03
Čas čítania 0:35

VIDEO: Akčná naháňačka v centre Bratislavy. Muž po bitke utiekol, polícia ho tvrdo spacifikovala

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Muža, ktorého zbil, museli previezť do nemocnice.

Bratislavská mestská polícia počas víkendovej noci zasahovala v centre mesta na Obchodnej ulici. Hliadka naháňala muža, ktorý po bitke pred barom ušiel z miesta činu. Zdravotný stav zraneného muža, ktorého páchateľ nechal pred podnikom, bol vážny, a tak ho museli záchranári odviezť do nemocnice.

Prvá hliadka na mieste bitky pomáhala s ošetrovaním zraneného muža a od svedkov zistila, ako vyzeral útočník. Ostatné hliadky mestskej polície v Starom Meste ho následne začali hľadať.


Podozrivého muža, na ktorého sedel opis podľa svedkov, spozorovala policajtka a policajt práve na Obchodnej ulici. Hneď po tom, ako sa mu hliadka prihovorila, začal utekať. Prvých niekoľko desiatok metrov ho prenasledovali v aute, no podozrivý náhle zmenil smer. Vtedy obaja policajti vystúpili z auta a rozbehli sa za ním. 


Muž nerešpektoval výzvy policajtov na zastavenie, no dvojica ho napokon aj tak dobehla a zastavila. Celý incident zachytili mestské kamery, ale aj telové kamery oboch policajtov. 

Domov
Zdieľať
Diskusia