Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
11. mája 2024, 15:38
Čas čítania 0:27

VIDEO: V centre Považskej Bystrice sa muž bez trička triasol na zemi, okoloidúci sa ho báli

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Zavolali naňho políciu, muž sa však privolanej hliadke snažil ujsť.

Mesto Považská Bystrica na Facebooku informuje o incidente, ktorý sa odohral tento týždeň v centre mesta. Za bieleho dňa sa ulicami pohyboval muž pod vplyvom omamných látok. Na námestí si ľahol na zem, kde sa celý čas triasol. Svedkovia privolali mestskú políciu. 

„Jeho prejavy spôsobovali u ľudí strach, preto kontaktovali linku mestskej polície. Tá situáciu dohľadala na kamerovom systéme a hliadky osobu, ktorá sa dala na útek, prenasledovali. Následne muža zadržali, spacifikovali a zároveň asistovali aj pri jeho prevoze záchrannou zdravotnou službou, aby nedošlo k napádaniu záchranárov,“ píše mesto na sociálnej sieti.

Muža previezli do nemocnice, kde ho hospitalizovali. Mesto nabáda občanov, aby v prípade, že sa stanú svedkami podobného incidentu, ihneď zavolali mestskú políciu. 

Domov
Zdieľať
Diskusia