Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Nina Miščíová
26. júna 2024 o 11:10
Čas čítania 0:35

V Bratislave havarovala vládna limuzína. Nie je zrejmé, kto v nej sedel

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Na bratislavskej Staromestskej ulici došlo k nehode vládnej limuzíny s civilným vozidlom.

Na Staromestskej ulici v Bratislave došlo v utorok k zrážke limuzíny Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií MV SR s civilným vozidlom, informuje Plus 7 dní. Pluska uvádza, že podľa evidenčného čísla mohlo ísť o vozidlo, ktoré preváža šéfku rezortu zdravotníctva Zuzanu Dolinkovú. Ministerstvo to však poprelo.

Údajne malo dôjsť iba k drobnej zrážke vozidiel, ktorá autám pokrčila plechy. Na mieste nehody zasahovala aj polícia, ktorá pomáhala účastníkom spisovať poistné papiere. O podrobnostiach nehody polícia doposiaľ neinformovala, napísal ďalej Bratislavák.

„Ráno som išiel okolo a videl som, ako sa to stalo, vodič vládnej limuzíny stál normálne v kolóne a pani za ním zostala stáť ďalej, a keď zistila, že už autá sa pohli a sú od nej ďaleko, tak sa rozbehla a pravdepodobne sa nevenovala jazde, ako sa mala, lebo začala brzdiť tesne pred vládnou limuzínou a, samozrejme, nedobrzdila,“ vyjadril sa k nehode svedok Martin na sociálnej sieti

Staromestská ulica
Zdroj: Google Maps
Domov
Zdieľať
Diskusia