Čas čítania 0:19

EURO 2024: Slovenská reprezentácia remizovala s Rumunskom 1 : 1

Zahraničie

Slovensko odohralo tretí zápas na EURO 2024.

Slovenská reprezentácia dnes odohrala tretí zápas na EURO 2024 v Nemecku. Na ihrisku si zmerala sily s Rumunskom.

Slováci na tráve ukázali, že nad Rumunskom mali spočiatku prevahu, aj sa keď prvý polčas skončil nakoniec remízou. V prvom polčase dal otvárací gól zápasu Ondrej Duda, no skóre vyrovnal Rumun Răzvan Marin.

V druhom polčase sa remízu 1 : 1 nepodarilo zmeniť ani jednému tímu. Napriek niekoľkým nádejným strelám Slovensko zápas nevyhralo. I tak však máme čo oslavovať. Slovenská reprezentácia spoločne s Rumunskom postupuje do osemfinále.