Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Radka Klučárová
14. júna 2023, 15:52
Čas čítania 0:34

Slovák kradol v Benátkach, nechtiac však narazil na veliteľa policajtov v civile. Nebál sa okamžite zareagovať

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Slovák mal v Taliansku bohatú kriminálnu minulosť.

V talianskych Benátkach počas uplynulého víkendu zatkli vreckového zlodeja. Ako sa ukázalo po zadržaní, ide o Slováka s bohatou kriminálnou minulosťou. Podľa denníka La Nuova Venezia ho zdržal priamo najvyšší veliteľ policajného zboru v Benátkach Nicola Conforti. 

Provinčný veliteľ karabinierov Conforti sa v sobotu v civile prechádzal popri móle. V tom momente začul krik. O pomoc volala žena, ktorej vreckový zlodej ukradol peňaženku. Conforti si neďaleko miesta krádeže všimol utekajúceho muža, ktorý sa snažil vymotať z davu ľudí a uniknúť z dohľadu svedkov. 

Veliteľ okamžite zasiahol a 48-ročnému mužovi útek prekazil. Okradnutá žena následne opísala krádež svojej peňaženky a zadržaného muža z krádeže usvedčila. 

Napriek zadržaniu sa Slovák opätovne snažil o útek, pričom policajti zistili, že má za sebou bohatú minulosť vreckového zlodeja. Previezli ho do väzenia a po podaní obžaloby odsúdili na dva mesiace za mrežami. Okrem odňatia slobody ho navyše vyhostili z Benátok.

benátky
Zdroj: Getty Images/Awakening, Getty Images/Awakening
Domov
Zdieľať
Diskusia