Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
23. októbra 2023, 13:25
Čas čítania 0:22

Vynaliezavá Slovenka si napožičiavala viac ako 750-tisíc eur od 26 ľudí. Peniaze nesplácala, tak si na ňu posvietila polícia

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Informovala o tom bratislavská krajská policajná hovorkyňa Jana Šimunková.

Polícia obvinila za pokračovací obzvlášť závažný zločin podvodu 48-ročnú Zuzanu. Počas dvoch rokov uzatvorila zmluvy o pôžičkách v celkovej výške 757 927 eur.

„Podvodníčka si na základe písomných a ústnych zmlúv požičala postupne od 26 poškodených tisíce eur. Tie im spočiatku dokázala splácať, no neskôr jej dlžoby narastali. V požičiavaní peňazí od osôb pokračovala aj napriek tomu, že už v čase realizácie pôžičiek musela vedieť, že predchádzajúce pôžičky nedokáže splácať,“ priblížila.

Policajti v rámci procesných úkonov zaistili viaceré listinné podklady. Medzi nimi aj zmluvy o pôžičke, doklady o vykonaných platbách a výdavkové pokladničné doklady.

Domov
Zdieľať
Diskusia