Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
25. januára 2024, 15:52
Čas čítania 0:25

Andrej Danko môže kandidovať za prezidenta. Odovzdal už 20-tisíc podpisov

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Andrej Danko tvrdí, že ku kandidatúre ho dohnal mediálny lynč.

Predseda SNS Andrej Danko odovzdal podpisy, ktoré mu umožňujú kandidovať v prezidentských voľbách. Podľa informácií RTVS ich podpredseda parlamentu vyzbieral až 20-tisíc, podmienkou na kandidovanie je o 5-tisíc menej.

Predseda SNS už v minulosti oficiálne potvrdil, že bude kandidovať za prezidenta Slovenskej republiky. V rozhovore pre diskusnú reláciu televízie TA3 povedal, že ho k tomu dohnal mediálny lynč, ktorý sa začal po jeho nehode, pri ktorej vrazil do bratislavského semafora a z miesta činu odišiel.

„Áno, budem kandidovať za prezidenta Slovenskej republiky,“ povedal. Zároveň tvrdí, že si nemyslí, že by tak pripravil o preferencie svojho koaličného partnera Petra Pellegriniho. „Ja zastupujem úplne iný typ politiky a názorov,“ povedal. 

danko
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer
Domov
Zdieľať
Diskusia