Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
24. februára 2024, 14:56
Čas čítania 0:54

VIDEO: Danko dovolenkuje v Dubaji. Matovičovi poslal štipľavý odkaz, vynadal mu do debilov

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Andrej Danko na dovolenku vycestoval aj s bývalou miss.

Andrej Danko podľa portálu Plus 7 dní letel do exotického Abú Zabí. Na dovolenku vraj letel s bývalou miss Sylviou Šulíkovou. Denník N píše, že Danko nebol celý týždeň v parlamente a ako dôvod neprítomnosti uviedol „iné pracovné povinnosti spojené s prácou poslanca“. 

Podpredseda parlamentu a kandidát na prezidenta však podľa denníka nikomu nevysvetlil, aké pracovné záležitosti musí vyriešiť, pretože nie je na oficiálnej pracovnej ceste. 

Portál Aktuality.sk zverejnil niekoľko fotografií páru na viedenskom letisku. Popíjali spolu šampanské a do Abú Zabí leteli v economy triede. Na dovolenku vraj spolu vycestovali 20. februára.

Šéf národniarov poslal Matovičovi odkaz

Do kauzy sa zapojil aj Igor Matovič, ktorý na Facebooku tvrdí, že Danko išiel so Šulíkovou na dovolenku za štátne peniaze. Na video s názvom Ako podpredseda parlamentu „pracuje“ a predseda parlamentu jeho podvod kryje zareagoval predseda národniarov.

Matovičovi poslal Danko video priamo z Dubaja, v ktorom mu odkázal, že na cestu išiel za svoje peniaze. „Igorko Matovič, ty slovenský debil, vidíš ten bar? Keď ho vypijem, tak za svoje,“ začal video Danko. Tvrdí, že do Dubaja išiel na výstavu EXPO, ktorá je o jedlách a cestovnom ruchu.

7. apríla 2024, 6:22 Čas čítania 10:56 PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Pellegrini útočil v prvej debate na Matoviča aj Korčoka. Hlas možno v budúcnosti pohltí Smer, dodal PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Pellegrini útočil v prvej debate na Matoviča aj Korčoka. Hlas možno v budúcnosti pohltí Smer, dodal

„Človek ako ty, ktorý nám ukázal ‚one time, next time‘, zadlžil Slovensko, rozhadzoval peniaze počas covidu, trápil národ, bude opäť mudrovať. A áno, považujem to za zlyhanie našej vlády, že ľudia ako ty si ešte môžu otvárať zobák,“ povedal vo videu bývalému premiérovi.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Andrej Danko (@andrej_danko_official)

Domov
Zdieľať
Diskusia