Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Nina Miščíová
5. apríla 2024, 8:15
Čas čítania 0:29

Šutaj Eštok rozdáva tesne pred voľbami 500 € všetkým policajtom, hasičom aj záchranárom. Spišiak ostro reaguje

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok oznámil, že v najbližšom výplatnom termíne bude hasičom, záchranárom a policajtom pripísaná odmena vo výške 500 €.

Minister vnútra Matuš Šutaj Eštok z Hlasu-SD avizuje jednorazovú mimoriadnu odmenu pre všetkých policajtov, hasičov a záchranárov. Všetkým zložkám patriacim pod rezort vnútra vyplatia extra 500 eur. Podľa slov ministra je v jeho záujme odmeniť poctivých pracovníkov.

„Nikdy nehovorím len tak ‚do vetra‘, najmä ak ide o dôležité témy. Osobne je pre mňa najdôležitejšie udržať policajný a hasičský zbor spolu s horskou záchrannou službou v čo najlepšej kondícii. Preto môj sľub z minulého týždňa, tak ako som povedal, uvidíte na najbližšej výplatnej páske,“ napísal na sociálnej sieti Matúš Šutaj Eštok. 

Poslanec a bývalý policajný prezident Jaroslav Spišiak vidí v tomto kroku ministra paniku a snahu ovplyvňovať prezidentské voľby. 

„Možno u vás v strane sa priazeň kupuje peniazmi, ale väčšina Slovenska svoje názory nezapredá,“ reagoval Spišiak.

Domov
Zdieľať
Diskusia