Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Nina Miščíová
9. apríla 2024, 16:32
Čas čítania 0:22

Polícia pátra po totožnosti muža, ktorý ráno skočil z Mosta Lanfranconi

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Totožnosť muža, ktorý v utorok ráno skočil z Mosta Lanfranconi, nie je doposiaľ známa. Polícia preto žiada občanov o pomoc.

Muž, ktorý v utorok ráno skočil z Mosta Lanfranconi, podľahol na mieste zraneniam. Polícia však stále nepozná jeho totožnosť.

„Podľa doposiaľ zabezpečenej dôkaznej situácie mal muž v ranných hodinách skočiť pred prichádzajúcu električku, po zrážke s ňou z miesta odišiel a následne utrpel zranenia spôsobené pádom z Mosta Lanfranconi,“ informovala na Facebooku

Muž mal tmavé krátke vlasy, odhadovaný vek je 35 rokov, výška približne 180 cm, bol štíhlej postavy. Na sebe mal oblečené sivé tričko, sivé tepláky značky Slazenger a gumené šľapky značky Everlast. Akékoľvek informácie o totožnosti muža môžeš nahlásiť na  bezplatnom čísle polície 158.

Domov
Zdieľať
Diskusia