Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Aneta Gospičová TASR
19. júna 2024 o 6:48
Čas čítania 0:30

Hnutie Sme rodina opustil ďalší kľúčový člen, o ukončenie členstva požiadal sám

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Čo sa deje: Z hnutia Sme rodina odišiel Peter Pčolinský.

  • Bývalý poslanec Národnej rady (NR) SR Peter Pčolinský už nie je členom hnutia Sme rodina. O zmenách informovalo hnutie na sociálnej sieti. 
  • Pčolinský bol v minulosti podpredsedom parlamentu a významným členom strany, v parlamentných voľbách 2020 dostal viac ako 27-tisíc krúžkov.

Prečo je to dôležité: Odchod Pčolinského môže ovplyvniť aj voličov hnutia Sme rodina v nasledujúcich voľbách. 

Citát: „Bývalý poslanec a podpredseda hnutia Peter Pčolinský dňa 21. mája požiadal o ukončenie členstva v hnutí Sme rodina a na základe tejto žiadosti mu bolo členstvo ukončené dňa 22. mája,“ uviedlo hnutie.

Širší kontext: Na sociálnej sieti zástupcovia hnutia dodali, že všetky iniciatívy, ktoré Pčolinský v súčasnosti vyvíja, už nemajú nič spoločné s hnutím Sme rodina a sú to čisto jeho súkromné aktivity. Strana Borisa Kollára je aktuálne mimo parlamentu.Domov
Zdieľať
Diskusia