Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie.
Články témy
Najnovšie
Najčítanejšie
Víťazom majstrovstiev sveta v hokeji sa stala Kanada. V napínavom finále vyhrala nad Nemcami 5 : 2
28. 5. 2023 21:35
Hra bola veľmi vyrovnaná až do tretej tretiny, keď Kanada trafila až tri víťazné góly.
Vieš rozmraziť kocku ľadu či stať sa hokejovým taxíkom? V Bratislave sme dávali okoloidúcim šialené úlohy (VÝZVY)
Sponzorovaný obsah
28. 5. 2023 11:30
Majstrovstvá sveta v hokeji v nás prebúdzajú súťaživého ducha. Dokázal by si tieto „Meisterštyk“ výzvy zvládnuť aj ty?
Slováci si nezahrajú vo štvrťfinále MS 2023 v hokeji. Osudným sa nám stal zápas domácich
23. 5. 2023 21:36
Postup sme nemali vo vlastných rukách.
Slováci porazili Nórov, odnášajú si fantastickú výhru. Postup nemáme vo vlastných rukách, rozhodne posledný zápas
23. 5. 2023 13:25
Slováci dnes v zápase s Nórmi ukázali svoju presilu a získali plný počet bodov.
MS 2023 v hokeji: Ak by sa Slováci prebojovali do štvrťfinále, čaká ich skúška ohňom. Toto sú možní súperi
22. 5. 2023 13:19
Ešte stále však nie je jasné, či Slovensko do štvrťfinále vôbec postúpi.
POSTUPOVÁ KALKULAČKA: Slováci nemajú štvrťfinále vo vlastných rukách, do posledných chvíľ budú sledovať zápas súperov
22. 5. 2023 8:35
Posledné zápasy o postup odohrajú tímy v utorok.
MS 2023 v hokeji: Slovensko vyhralo nad Slovinskom 1 : 0, Pánik strelil gól po 15 sekundách druhej tretiny
21. 5. 2023 17:32
Napriek početným strelám sme v prvej tretine neskórovali, v druhej strelil gól Richard Pánik po prvých 15 sekundách zápasu.
MS v hokeji 2023: Dráma až do konca. Postup do štvrťfinále sa Slovákom po prehre s Kazachstanom vzďaľuje
19. 5. 2023 21:55
Kazachstan nám strelil 3 góly v priebehu piatich minút. Tretia tretina nás vrátila do zápasu gólmi Pánika a Regendu, ktorí stretnutie vyrovnali na 3 : 3.
POSTUPOVÁ KALKULAČKA: Slovákom nemusia stačiť ani tri výhry, rozhodujúci bude jeden výsledok
19. 5. 2023 13:14
Na Majstrovstvách sveta v hokeji 2023 nás pred štvrťfinále čakajú ešte tri zápasy.
MS 2023 v hokeji: Slováci držali so Švajčiarmi krok takmer do konca. Bojovný výkon body nepriniesol
18. 5. 2023 21:50
Až do zápasu so Slovenskom Švajčiari neinkasovali ani jeden gól. Prvý inkasovali od Andreja Kudrnu.
Boris Valábik: Nemával som sex pred športovým výkonom. Bol som veľmi striktný
18. 5. 2023 16:00
S Borisom Valábikom sme v Refresher obývačke rozobrali prebiehajúce majstrovstvá sveta v hokeji, sex pred športovým výkonom či partnerky, ktoré idú len po peniazoch.
Kanaďania porazili bojovných Slovákov až po nájazdoch. Naši chlapci napriek tomu odohrali skvelý zápas
15. 5. 2023 18:13
O výsledku zápasu museli rozhodnúť až samostatné nájazdy.
MS 2023 v hokeji: Slováci v ťažkom zápase porazili domáce Lotyšsko. Po prehre s Českom si tak pripísali prvé 3 body
13. 5. 2023 21:46
Pre Slovensko to bol druhý zápas na aktuálnych majstrovstvách sveta.
Slovenskí hokejisti v prvom zápase na MS podľahli Čechom. Po bláznivej prvej tretine už nepadol žiadny gól
12. 5. 2023 17:49
Napínavý zápas s veľkými rivalmi slovenskí hokejisti tesne prehrali.
Fanúšikom splnil sen. Slovenská reprezentácia dostane na MS hviezdnu posilu z NHL, čaká sa ešte na rozhodnutie Tatara
12. 5. 2023 12:10
Šimon Nemec by mohol nastúpiť už v zápase proti Kanade.
KVÍZ: Aký typ hokejového fanúšika si? Hráš sa na trénera pred telkou alebo si vychutnávaš hru?
11. 5. 2023 10:30
Analytik, tréner, skeptik či verný fanúšik. Ktorý z nich si ty?
Títo hráči budú reprezentovať Slovensko na MS 2023 v hokeji. Tím má 25 členov, no najväčšia hviezda nepríde
6. 5. 2023 20:04
Tréneri ešte čakajú na prípadný príchod hráčov zo zámoria.
Mladí slovenskí hokejisti do 18 rokov nezískali bronz na majstrovstvách sveta, Kanada vyhrala v predĺžení
30. 4. 2023 17:45
Slováci v semifinále prehrali s USA 1 : 7, Kanada podľahla Švédsku 2 : 7. V zápase bojovali o bronz.
AKTUÁLNE: IIHF rozhodla o osude Ruska a Bieloruska na šampionátoch
22. 3. 2023 18:02
Zákaz pre oba národné tímy pretrváva aj ďalšiu sezónu.