Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
15. júna 2023, 16:20
Čas čítania 0:30

Z kaderníctva v Bratislave niekto ukradol hotovosť a strojčeky za 7 200 €. Policajti žasnú, ako sa prebúral dovnútra

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Páchateľ spôsobil škodu, ktorá bola vyčíslená na 7 198 eur. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody v trvaní šesť mesiacov až tri roky.

Polícia vyšetruje krádež viacerých predmetov a peňazí z kaderníctva na ulici Ružová dolina v bratislavskom Ružinove. Neznámy páchateľ sa vlámal do kaderníctva pravdepodobne v noci z utorka (13. 6.) na stredu (14. 6.). Bratislavská krajská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.


„Doposiaľ neznámy páchateľ vnikol do vnútorných priestorov budovy, kde odcudzil tam položené búracie kladivo. Následne prekonal uzamknuté vchodové dvere do tam nachádzajúceho sa kaderníctva,“ priblížili policajti. Okrem iného odcudzil sušič vlasov, žehličky na vlasy, strojčeky na strihanie vlasov či finančnú hotovosť. „Celková škoda, ktorá bola v tomto prípade spôsobená, bola vyčíslená na 7198 eur,“ podotkli.


V tejto súvislosti sa začalo trestné stíhanie vo veci trestného činu krádeže. V prípade preukázania viny pred súdom hrozí páchateľovi trest odňatia slobody v trvaní šesť mesiacov až tri roky.

Domov
Zdieľať
Diskusia